Novinky

 1. NOVINKA - Skládací paddleboard

  Aloha všem !!!

  Team Vennie surfboards Vám s velkou radostí a potěšením představuje další horkou novinku !

  Tentokrát jde o zasádní průlom ve výrobě paddleboardových prken. Hodně z Vás, kteří zkusili jízdu na pevném i nafukovacím boardu jistě pocítili rozdíl ve vlastnostech. Nafukovací paddleboard je úžasná věc... přepravní velikost jako menší krosna, za chvilku nafouknuto a můžete vyrazit. Bohužel jízdní vlastnosti už tak skvělé nejsou v porovnání s pevným boardem (rychlost, držení směru a responsibilita).

  My jsme přišli s nečekaným řešením!!!

  Prostě jsme udělali super paddleboard, rozsekali ho na tři kusy a hodili do kufru od auta! Prkno se jednoduše složí za pouhé 2 minuty!!!
  Přepravní rozměry??? 100x90x30 cm !!!
  Má všechny vlastnosti top pevného paddleboardu, jediný rozdíl je, že nemusíte k vodě tahat zahrádku na autě, přivazovat prkno na střechu, nebo pro něj složitě hledat místo v

  Číst dále »
 2. Horká novinka - SPLIT IT!

  U Vennie Surfboards začíná nová revoluce v ruční výrobě prken!!!

  Ze všech stran se na nás valily otázky, zda bychom nemohli dělat prkna menší a skladnější, aby bylo cestování za vlnami snadnější a pohodlnější. Celou zimu jsme zkoušeli, testovali a přemýšleli a s velkou radostí Vám chceme představit nejnovější projekt s názvem "SPLIT IT!"

  Jednoduše rozsekáme prkno na tolik kusů, aby se Vám vešlo do báglu!

  CO TO OBNÁŠÍ A JAKÉ JSOU VÝHODY?

  Super přepravní a skladovací rozměry, prkno se vejde do báglu, do kufru od auta.

  Jednoduše si prkno složíte a rozložíte přímo u vody. Součástí SPLIT IT kitu jsou karbonové trny, které drží všechny části prkna vůči sobě v přesně dané pozici. Jako pojistka funguje nerezový šroub na vrchní i spodní části, kterým části prkna spojíte pevně k sobě.

  Jsme schopni tento systém implantovat do jakéhokoliv tvaru a designu, který si usmyslíte! Žádné CNC stroje. žádné počítače, žádné formy a séri

  Číst dále »
 3. POZOR POZOR - Horká novinka - Paddleboard SCARABEUS

  Vennie myslí na všechny potřeby svých riderů! Proto vznikl tento unikátní tvar RACE SUP pod krycím jménem SCARABEUS.

  Speciální design zplodil mistr truhlář Vennie senior z rozmanitých druhů exotických dřevin.

  Prkno vyrobené pro rychlostní paddleboarding. Díky zvýšené palubě a kýlové kontuře spodní části má minimální odpor ve vodě, skvěle drží směr jízdy, tím zaručuje optimální vlastnosti k tomu, abyste byli nejrychlejší na přehradě.

  Design vytvořen ručně sesazenou dýhou z amerického ořechu a kanadského javoru, do které jsme implantovali mozaiku ve tvaru legendárního SCARABEA. Pokud hledáte zábavu a chcete se zdokonalit ve Vaší tělesné kondici a zazářit na SUP závodech, SCARAB je pro Vás jasná volba!

  Číst dále »
 4. COMPASS SUP NOVINKA - Čerstvě vyvržená zakázka z lůna Sečské přehrady 290 x 82 x 12

  Zadání:

  "Zdravím, chtěl bych nechat vyrobit originál paddleboard jako dárek pro svou manželku.

  Líbí se mi váš Compass"...

  Tak tedy Compass ...

  Obměnili jsme skladbu dřeva z původního jasanu na kombinaci javor, evropský dub a teak.

  Kompasová růžice zůstává. Hrany prkna obdařeny pronikavou RUBY RED barvou a na spodní okraj pochůzné plochy samozřejmě nesmí chybět věnování !

  I Vy se můžete nechat unést vlastním designem a Vennie team Vám vždy vyjde vstříc.

  ALOOOHA

  Číst dále »
 5. PRAGUE EXPO IS OVER - VELIKÉ DÍKY !!!

  Výstava Praha 2018

  Skvěle jsme si to užili, rádi jsme Vás všechny viděli a děkujeme za podporu!!!

  Celý víkend jenom o surfování, to se nám dlouho nestalo! V první řadě bychom chtěli poděkovat všem, co nám s výstavou pomáhali

  ... jmenovitě

  • Tomáš Rákos za skvělou komunikaci se zákazníky
  • půvabným hosteskám Tereza Linhartová, Kateřina Vlčková a Kristýna Novotná a její mamince za skvělé sladkosti a občerstvení.
  • Tomáš Mucha za stylovou prezentaci na sociálních sítích. •Jirka Nikl z Hotelu Seč za zapůjčení dopravních prostředků !!
  • Pizzerie Ambrozie za zapůjčení super kávovaru!!!
  • Jirka Peřina za parádní stánek ze dřeva!
  • Dále děkujeme Petr Mareš a Amálka Peřinová za zapůjčení surfboardů!
  • Jindra Krňávek za zapůjčení TV !!
  • Otakar Holub a Karel Nevřala a Petr Prokopec a Tomá
  Číst dále »
 6. TAK UŽ O NÁS VÍ I NOVINKY.CZ - reportáž z výstavy FOR BOAT

  Výstava FOR BOAT Praha 2018

  Kdo se nemohl zúčastnit Veletrhu FOR BOAT, tak tady se může podívat na sestřih natáčení právě odsud! Najdete zde i rozhovor s naší mediální hvězdou Venniem! Skromný kluk - skromná reportáž....)))

  https://www.novinky.cz/domaci/465750-absence-more-cechum-nevadi-jachting-je-pro-ne-zivotnim-stylem.html

  Číst dále »
 7. WINDSURF JP 120 l oprava špičky

   

  WINDSURF JP 120 l oprava špičky

  Volná část byla přilaminována zpět pomocí speciální napěňovací epoxidové pryskyřice, aby se vyplnily všechny nerovnosti. Přebytečná pryskyřice byla odbroušena i s vrstvou původního laku. Celé poškozené místo bylo následně vyztuženo dvojitou vrstvou skelné tkaniny, vybroušenou pod voudou a přelakováno. Na přání zákazníka použitá barva pouze zakrývá poškozenou část bez dalších grafických nebo kosmetických úprav. Celá rekonstrukce trvala 5 dní, plovák je zase plně funkční a po vyztužení špičky odolnější vůči nárazům.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
 8. SHORTBOARD TAIL oprava

   

  SHORTBOARD TAIL oprava

  Stará vrstva laminátu byla odstraněna, tail byl zafixován do původní polohy, následně dotmelen a vybroušen do původního tvaru. Dalším krokem bylo vyztužení celé zadní části surfboardu za použití karbonu (160g/m2) a to ze spodní i vrchní strany. Vybroušeno pod vodou a ošetřeno speciálním čirým epoxidovým lakem. Surfboard je opět plně funkční a odolnější vůči nárazům. Vrtstva karbonu díky své textuře slouží zároveň jako designový prvek.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
 9. WINDSURF STARBOARD 130 l oprava

   

  WINDSURF STARBOARD 130 l oprava

  Rozsáhlé prošlápnutí pod poutkem, vylomený insert na poutka a surfboard proražen až na eps jádro. Byla opatrně odstraněna eva pěna pod poutkem, insert i všechen poškozený materiál, který byl následně nahrazen sendwičem. Vše přeplátováno několika vrstvami laminátu a zbroušen do požadovaného tvaru. Následně byl vlepen nový insert, eva pěna usazena na původní místo a vše je zase tak, jak má být.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
 10. MINIMAL SURFBOARD oprava

   

  MINIMAL SURFBOARD oprava

  Z prkna byly vylomeny FCS inserty na ploutvičky po nárazu prkna do dna. Staré inserty byly odvrtány společně s poškozeným jádrem a vzniklé dutiny vyplněny superodolným sendvičovým materiálem. Nové FCS inserty byly vsazeny zpět na původní místo a následně přelaminovány pár vrtsvami tkaniny. Surfboard se i s majitelem zase prohání po vlnách.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
Stránka