OCTOPUSSY

OCTOPUSSY

HAWAII 5-0

HAWAII 5-0

RETRO FISH

žádné

NEZNIČITELNÝ ! Tahle stylová RETRO rybka je zlatý hřeb z naší dílny, co ji chybí na délce s přehledem dožene svou šířkou, vše sladěno do ladného a léty ověřeného tvaru, který je v menších a středních vlnách jako doma. Na dřevěném desigenu pracovali dva lidi tři dny, kostky kousek po kousku ze tří druhů dřeva vsazeny s chirurgickou přesností do Americké třešně. Se Spodní vrstvou carbonu (600g/m2) se stává prakticky nezničitelným.

29 500,00 Kč
Skladem
SKU
retro-fish

NEZNIČITELNÝ ! Tahle stylová RETRO rybka je zlatý hřeb z naší dílny, co ji chybí na délce s přehledem dožene svou šířkou, vše sladěno do ladného a léty ověřeného tvaru, který je v menších a středních vlnách jako doma. Na dřevěném desigenu pracovali dva lidi tři dny, kostky kousek po kousku ze tří druhů dřeva vsazeny s chirurgickou přesností do Americké třešně. Se Spodní vrstvou carbonu (600g/m²) se stává prakticky nezničitelným.

Uvedená cena platí pro základní bílé provedení, ostatní fotografie jsou pouze orientační náhledy možných úprav a neplatí pro danou cenu.

Více informací
Vlastnosti Fin system: DOUBLE SIDE fins FCS system
Wood sandwich: Kostky (jasan, jatoba, wenge) vsazeno do americké třešně
Spodní vrstva: Carbon 600g\m2
Délka [cm] 278 cm
Šířka [cm] 82 cm
Výška [cm] 11 cm
Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
Vzorník dýhy
Dub evropský Jabloň indická Jasan Javor Mahagon Ořech americký Padouk Teak Třešeň
Dub evropský Jabloň indická Jasan Javor Mahagon Ořech americký Padouk Teak Třešeň
Vzorník barev

Vzorník barev