OCTOPUSSY

OCTOPUSSY

HAWAII 5-0

HAWAII 5-0

RETRO FISH

žádné

NEZNIČITELNÝ ! Tahle stylová RETRO rybka je zlatý hřeb z naší dílny, co ji chybí na délce s přehledem dožene svou šířkou, vše sladěno do ladného a léty ověřeného tvaru, který je v menších a středních vlnách jako doma. Na dřevěném desigenu pracovali dva lidi tři dny, kostky kousek po kousku ze tří druhů dřeva vsazeny s chirurgickou přesností do Americké třešně. Se Spodní vrstvou carbonu (600g/m2) se stává prakticky nezničitelným.

29 500,00 Kč
Skladem
SKU
retro-fish

NEZNIČITELNÝ ! Tahle stylová RETRO rybka je zlatý hřeb z naší dílny, co ji chybí na délce s přehledem dožene svou šířkou, vše sladěno do ladného a léty ověřeného tvaru, který je v menších a středních vlnách jako doma. Na dřevěném desigenu pracovali dva lidi tři dny, kostky kousek po kousku ze tří druhů dřeva vsazeny s chirurgickou přesností do Americké třešně. Se Spodní vrstvou carbonu (600g/m²) se stává prakticky nezničitelným.

Uvedená cena platí pro základní bílé provedení, ostatní fotografie jsou pouze orientační náhledy možných úprav a neplatí pro danou cenu.

Více informací
Vlastnosti Fin system: DOUBLE SIDE fins FCS system
Wood sandwich: Kostky (jasan, jatoba, wenge) vsazeno do americké třešně
Spodní vrstva: Carbon 600g\m2
Délka [cm] 278 cm
Šířka [cm] 82 cm
Výška [cm] 11 cm
Vzorník dýhy
Dub evropský Jabloň indická Jasan Javor Mahagon Ořech americký Padouk Teak Třešeň
Dub evropský Jabloň indická Jasan Javor Mahagon Ořech americký Padouk Teak Třešeň
Vzorník barev

Vzorník barev