Nedávno provedené opravy

 • WINDSURF JP 120 l oprava špičky

   

  WINDSURF JP 120 l oprava špičky

  Volná část byla přilaminována zpět pomocí speciální napěňovací epoxidové pryskyřice, aby se vyplnily všechny nerovnosti. Přebytečná pryskyřice byla odbroušena i s vrstvou původního laku. Celé poškozené místo bylo následně vyztuženo dvojitou vrstvou skelné tkaniny, vybroušenou pod voudou a přelakováno. Na přání zákazníka použitá barva pouze zakrývá poškozenou část bez dalších grafických nebo kosmetických úprav. Celá rekonstrukce trvala 5 dní, plovák je zase plně funkční a po vyztužení špičky odolnější vůči nárazům.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
 • SHORTBOARD TAIL oprava

   

  SHORTBOARD TAIL oprava

  Stará vrstva laminátu byla odstraněna, tail byl zafixován do původní polohy, následně dotmelen a vybroušen do původního tvaru. Dalším krokem bylo vyztužení celé zadní části surfboardu za použití karbonu (160g/m2) a to ze spodní i vrchní strany. Vybroušeno pod vodou a ošetřeno speciálním čirým epoxidovým lakem. Surfboard je opět plně funkční a odolnější vůči nárazům. Vrtstva karbonu díky své textuře slouží zároveň jako designový prvek.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
 • WINDSURF STARBOARD 130 l oprava

   

  WINDSURF STARBOARD 130 l oprava

  Rozsáhlé prošlápnutí pod poutkem, vylomený insert na poutka a surfboard proražen až na eps jádro. Byla opatrně odstraněna eva pěna pod poutkem, insert i všechen poškozený materiál, který byl následně nahrazen sendwičem. Vše přeplátováno několika vrstvami laminátu a zbroušen do požadovaného tvaru. Následně byl vlepen nový insert, eva pěna usazena na původní místo a vše je zase tak, jak má být.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
 • MINIMAL SURFBOARD oprava

   

  MINIMAL SURFBOARD oprava

  Z prkna byly vylomeny FCS inserty na ploutvičky po nárazu prkna do dna. Staré inserty byly odvrtány společně s poškozeným jádrem a vzniklé dutiny vyplněny superodolným sendvičovým materiálem. Nové FCS inserty byly vsazeny zpět na původní místo a následně přelaminovány pár vrtsvami tkaniny. Surfboard se i s majitelem zase prohání po vlnách.

  Poptat servis

   

  Číst dále »
 • WINDSURF JP 110 l oprava

  WINDSURF JP 110 l oprava

  Plovák byl proražen o kámen při ježdění v německém Fehrmarnu. Materiál se promáčkl až na eps jádro, hrana vylomena s poškozením sendvičové vrstvy. Oprava: Odřezání volných a vyčnívajících částí laminátu, okolí bylo přebroušeno. Dutiny vyplněny speciálním lehkým napěňovacím epoxidem, následně přebroušeno, přelaminováno pár vrstvami laminátu a přestříkáno. Prkno je zase plně funkční!

  Poptat servis

   

  Číst dále »